NeoNail JSDA körömfúró JD 500 Rose - B-kategóriás termék (N50)
A NeoNail JSDA JD 500 Rose egy professzionális elektromos körömcsiszoló manikűr és pedikűr céljára, amely lehetővé teszi a gél-, akril- és természetes körmök gyors és pontos megmunkálását.
hiányoznak a fejek
A termék visszaküldték a vásárló, a csomagolás sérült lehet, és használati nyomok lehetnek rajta. A terméket ellenőriztük, tiszta és teljesen működőképes.
| Kategória: | AKCIÓ |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5903274032034 |
NeoNail JSDA JD 500 Rose körömcsiszoló
A NeoNail JSDA JD 500 Rose egy professzionális elektromos körömcsiszoló manikűr és pedikűr céljára, amely lehetővé teszi a gél-, akril- és természetes körmök gyors és pontos megmunkálását. Segít jelentősen lerövidíteni a körömápolás idejét, és sima, egyenletes eredményt biztosít a körömlemez felesleges károsodása nélkül. Az állítható fordulatszámnak és a forgásirány megváltoztatásának köszönhetően rugalmasságot kínál a különböző munkatechnikákhoz. A könnyű, alacsony rezgésű toll növeli a kényelmet hosszabb használat esetén, és pontosabbá teszi a munkát. Az elegáns rózsaszín kivitel otthoni és professzionális környezetben egyaránt megfelelő.
Jellemzők:
- akár 30 000 fordulat/perc a gyors munkavégzéshez
- a sebesség és a forgásirány szabályozása
- alkalmas gél-, akril- és természetes körmökhöz
- alacsony rezgés a pontos és kényelmes munkavégzés érdekében
- a csiszolófejek egyszerű cseréje
Használat:
Használja a körmök formázásához, csiszolásához és anyagának eltávolításához a manikűr vagy pedikűr igényeinek megfelelően, a megfelelő fejekkel.
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Csak regisztrált felhasználók tehetnek közzé bejegyzést. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon.
